• Kontakt


COQUICOQUI je značka, která je vytvářena, vyráběna a prodávána mezinárodními společnostmi po celém světě. Vyrábí různé typy módní obuvi pro muže, ženy i děti. V našem eshopu nabízíme mulesky a gumáčky. COQUI je druhý největší výrobce mulesek na světe.


Všechny výrobky jsou vyrobeny z patentovaných materiálů, které jedinečně splňují podmínky funkčnosti, pohodlí a odolnosti. Jsou ergonomicky certifikovány, vyrobeny z antibakteriálního materiálu. V České republice jsou testovány u AZL.

V současné době v botech COQUI chodí spokojení zákazníci v Severní i Jiřní Americe, Evropě, Africe, na Středním Východě, ale také v Tichomoří nebo v Austrálii.

Dětské boty COQUI

Tyto dětské plážové boty (mulesky) jsou oblíbenou obuví snad každé domácnosti. My dbáme na to, abychom pro Vás vybrali pouze výrobce, kteří mají ověřenou certifikaci nezávadnosti pro dětské chodidlo. Dětské nazouváky od značky Coqui jsou certifikovány u AZL v ČR a můžete být tak bez obav. Přesto se jedná pouze o plážovou obuv, tedy obuv k vodě. Nenechávejte děti nosit tyto dětské mulesky celý den a zvolte pro celodenní nošení kvalitní koženou obuv značek Primigi, Superfit nebo Geox.

COQUI


Vytisknout