• Kontakt


FIXONI

FIXONI

Firma Fixoni byla založena v roce 1965. Ve Skandinávii patří v oblasti dětského odívání mezi značky s největší důvěrou. Firma úspěšně pronikla na mnohé evropské trhy a stejně tak se stala oblíbenou i v jiných mimoevropských zemích. FIXONI klade zvláštní důraz především na pohodlnost, funkčnost a trvanlivost oblečení (oblečení drží stále svůj tvar a barvu i po vyprání). Poměr kvality a ceny přitom zůstává více než uspokojivý. Hlavní motto FIXONI zní: \\\"Děti to rády nosí, rodiče to rádi perou\\\". Kolekce se vyznačují barevným designem, typickým pro oblečení ze Skandinávie, a jsou rozčleněny do čtyř kategorií.

Little Bee – PŘEDČASNĚ NAROZENÍ

Tato velikostní řada, mnohdy opomíjená, začíná již na velikosti 32. Oblečení je vyrobeno z organické bavlny a nabízí praktické zapínání, aby bylo pro dítě pohodlné.

New Born - NOVOROZENCI

Oblečení pro děti od 0-9 měsíců má styl a praktický design. Heboučké materiály zaručující příjemné a pohodlné nošení.

Toddler - BATOLATA

"Děti musí zůstat dětmi" – je hlavní motto řady pro malé rošťáky a malé slečny. Typickými rysy této kategorie jsou veselé barvy, design plný fantazie, potisk oblečení je roztomilý, hravý a jednoduchý, blízký dětskému ztvárnění věcí kolem nás. Střihy oblečení a vysoká kvalita materiálů dává dětem svobodu zůstat v neustálém pohybu.

Nightwear and underwear – PYŽAMA A SPODNÍ PRÁDLO

Oblečení této řady je vyrobeno s ohledem na to, že bude nošeno a práno nesčetněkrát. Zachovává si svou měkkost a fazónu. Právě u této řady je na kvalitu a nezávadnost materiálů kladen zvláštní důraz.Veškeré oblečení je testováno v souladu s Öko-tex standard 100.

Jen pro zajímavost - firma FIXONI spolupracuje se značkou NEXT, pro kterou šije a vytváří aktuální kolekce. Jste-li spokojeni s NEXTEM, budete zajisté i s FIXONI.

Vytisknout