• Kontakt


MaxiMo


Německá firma MaxiMo má již více než 100 letou historii a pochází z tradičního textilního regionu okolo německého města Chemnitz.

MaxiMo dětské čepice, rukavice a šály

Počátky firmy sahají do roku 1897, kdy Bruno Barthel založil firmu na výrobu rukavic. Firma se velmi úspěšně rozvíjela až do druhé světové války. Po ní byla zestátněna a nepřestala produkovat stejný výrobní program s tím, že v ní pracovalo až 2000 zaměstnanců.

V roce 1991 byla firma zprivatizováno rodinou, která stála u založení firmy, takže se dostala do těch nejlepších rukou. V roce 1996 byla vystavěna další výrobní hala o rozměrech 1800 m2 a v roce 2001 firma změnila sídlo a rozšířila se na společnou výrobní plochu cca 10 000 m2.

Dnes je téměř veškerá produkce čepic vyráběna na nejmodernějších strojích přímo v Německém Chemnitzu, což se odráží na tom nejkvalitnějším zpracováním. Produkty nesou hrdě značku "Made in Germany", čímž se nemůže žádný jiný výrobce pochlubit.

maximo made in germany
MaxiMo se zabývá výrobou velice kvalitních pletených doplňků ve skvělém designu pro nejmenší děti, batolata i teenagery - vše za využijí nejkvalitnějších materiálů a perfektního zpracování. Do jejich výrobního programu patří ale také výrobky z funkčních materiálů (nepromokavé a prodyšné rukavice nebo také oblečení do deště) a gumáky s malovanými vzory.

Pro letní sezónu zase nabízí pokrývky hlavy s UV ochranou, jež jsou certifikovány dle velmi přísných Australských a Novozélandských standardů nebo také Hohensteinovou cerfitikační agenturou UV Standard 801.


Firma MaxiMo vyrábí také certifikované doplňky a hračky z BIO bavlny.

 

Dívčí čepice MaxiMo najdete zde

Chlapecké čepice MaxiMo najdete zde

MaxiMo sleduje mezinárodní barevné sezónní trendy, takže z naší nabídky dětského oblečení můžete krásně zkombinovat se značkami
Mayoral, Blue Seven, Nickel Sportswear a dětskou obuví Primigi, Superfit a Geox.

 

Vytisknout