• Kontakt


Mayoral

Španělská firma MAYORAL sídlí ve městě Malaga a již od roku 1941 se zaměřuje na výrobu výjimečného oblečení pro děti všech věkových kategorií: NEWBORN (0-12 měsíců), BABY (3-24měsíců), MINI (1-8roků), KIDS (8-18 let) - dívčí a chlapecké oblečení. Na každé kolekci se podílí více než 30 návrhářů a obsahuje kolem tisíce výrobků pro nejmenší až pro téměř dospělé. Firma Mayoral je vedoucí obchodní značkou v dětské módě ve Španělsku a Portugalsku a jednou ze tří největších obchodních skupin specializujících se na dětskou módu v Evropě. Je to kreativní firma s téměř 70 letou historií, s roční produkcí 18 milionů kusů výrobků, které zaměřuje na design, produkci, marketing a distribuci dětské módy ve více než 40 zemích na více než 5000 prodejních místech.

Dětské oblečení Mayoral

Mayoral výrobce

 

Letní ani zimní kolekce není plně dostupná v katalogu ani na internetu, což umožňuje získat jistotu, že toto zboží nebude předem okopírováno nekvalitními producenty textilního zboží.

Dětské oblečení Mayoral je netradiční, pro malé náročné zákazníky, vyznačuje se propracovanými detaily, kvalitními materiály a chic designem. Všechny kolekce jsou ucelené a je tedy pro zákazníka snadné jednotlivé modely dokombinovat tak, že vzniknou neodolatelné komplety, které k sobě barevně a designově ladí.

Oblečení pro děti Mayoral

Ukázky kolekce podzim-zima 2017

Chlapecké oblečení MINI - vel. 98-134.

chlapecké oblečení Mayoral2

 

Dívčí oblečení Mayoral MINI

Dívčí oblečení Mayoral

 

 

 

 

 

 


Vytisknout