• Kontakt


SUPERFIT

 Dětské boty SUPERFIT


Superfit je značka dětské obuvi spadající pod rakouskou společnosti Legero Schuhfabrik GesmbH, která má sídlo v Grazu. Společnost provozuje vlastní výrobní továrny v Maďarsku a Rumunsku a je na cestě k tomu, aby se stal jednou z vedoucích evropských značek dětské obuvi.

 

Dívčí boty Superfit najdete ZDE.

Chlapecké boty Superfit najdete ZDE.

 

Dětské boty SUPERFIT

Na výrobě bot Superfit se podílejí odborníci i dětští ortopedi, proto se těší stoupající oblibě v tradičních zemích jako Německo, Švýcarsko a Rakousko jakož i v celé Evropě a v Rusku nebo na Ukrajině. Podnik provozuje vlastní výrobní továrny v Maďarsku a Rumunsku a je na cestě k tomu, aby se stal jednou z vedoucích evropských značek dětské obuvi. 

Paleta produktů začíná obuví pro malé děti, které se začínají učit chodit a končí u obuvi pro mládež ve velikosti 43. Základním požadavkem u Superfit je to, aby byl vždy nabízen vysoce hodnotný značkový produkt za odpovídající ceny. Mnohem dále od zjednodušeného příslibu prostřednictvím názvu značky (anglicky superfit = \"padne super\") však stojí mise Superfit, totiž převzít \"zodpovědnost za malé nohy\".

Boty Superfit opravdu přebírají zodpovědnost za zdraví dětských nožiček - ve spolupráci s odborníky a lékaři se tato zodpovědnost vtělila do těchto parametrů:

1. široký prostor v přední části boty pro dostatečnou volnost prstů

2. speciální obloukovité šněrování

3. speciálně konstruováné polstrování paty chrání před nárazy

4. prodloužený opatek

5. postranní opora pro větší stabilitu

6. kvalitní polyuretanová podešev - protiskluzová, s vysokou životností proti oděru, nebarvící

Rady pro správné měření a výběr botiček Superfit

- měřte dětem nožičky v odpoleních hodinách - v tomto období nožka trošku nabyde

- při zkoušení botičky vždy ověřte, zda má dítě natažené prstíky

- vnitřní délka botičky by měla být o více jak jeden centimetr delší než nožka (ideální je nadměrek 1,2 cm)

- pokud je botička příliš široká, potom nevybírejte o číslo menší, ale raději zvolte jiný typ ve správné velikosti

- prstíky musí mít dostatek místa, proto nikdy nevybírejte špičaté botičky, i když mohou vypadat vesele

- nezapomeňte na to, že nožička dítěte roste, proto nejpozději po 3 měsících opět přeměřte, jestli je velikosti botiček ještě vhodná

97% pediatrů a ortopedů ohodnotilo boty superfit nejvyššími známkami!


Takto vysoké hodnocení získaly boty Superfit v průzkumu, který zorganizovala firma Legero Schuhfabrik v prvním čtvrtlení roku 2006 mezi 500 lékaři v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Hodnocení bylo zaměřeno na zejména na správnou stavbu bot, upevnění bot, prostoru pro prsty, flexibilní ohybnost podrážky, prodyšnost a obecný dojem.


Mezinárodní ochranná známka WMS (Wide-Medium-Small neboli Široká-Střední-Malá šíře bot), jež označuje boty nejvyšší kvality, garantuje také precizně stanovené velikostní řady. Boty Superfit jsou vyráběny podle tohoto kvalitativního systému. Námi nabízené boty jsou téměř výhradně ve standardní střední šířce.

 DĚTSKÉ zimní boty Superfit.

Vytisknout