• Kontakt


Způsob platby

platba převodem na účet
při výběru možnosti Platba převodem na účet Vám bude po potvrzení objednávky doručen email s číslem našeho účtu včetně variabilního symbolu (číslem Vaší objednávky), který vyplníte na příkazu k úhradě. Zboží prosím zaplaťte co nejdříve – ode dne objednání bude rezervováno maximálně 4 pracovní dny. Zboží je expedováno v den připsání nebo nejpozději druhý den po připsání platby na náš účet.
Platbu převodem mohou využít pouze zákazníci mající účet v České republice.
 
Platba kartou
Platba kartou je v současné době velice pohodlný a přitom bezpečný platební prostředek. Využíváme rozhraní České spořitelny. Mezi hlavní výhody platby kartou patří to, že je bez poplatků, nemusíte mít u sebe hotovost (výhody oproti dobírce) a zboží je Vám odesláno v den platby, pokud je platba provedena do 12:00 (není nutné čekat na připsání platby jako v případě převodu na účet).
Platbu kartou mohou využít zákazníci jak z České tak i ze Slovenské republiky (pro zákazníky ze Slovenska je to jediná možnost, jak platbu provést).
 
Dobírka
Dobírka je velice oblíbeným způsobem platby. Zboží platíte v hotovosti doručujícímu pracovníkovi pošty v okamžiku dodání. Výhodný je také nízký poplatek za tutu službu 25,- Kč.

 

Vytisknout